turkobet hakkında

Konusu 'Turkobet' forumundadır ve barisso tarafından Ağustos 30, 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. barisso

barisso Moderator

1,889
    44
    48
    oldukça amatör bir site ve pek güvenilir gözükmüyor

2. Ahmettek

Ahmettek New Member BT Üyesi

2
    0
    0
    mrb arkadaşlar. -------------- dolandırıcıdır. şubat ayında ödeme yaptık bu siteye bizi dolandırdılar. mahkemeden duruşma tarihini bekliyoruz. simberk bilişim ismiyle bu dolandırıcıları googledanda bulabilirsiniz. sitelerindeki kuponların hepsi shop insanları bu şekilde kandırıyorlar. ödeme yaptığımızın dekontuydu bu hakkımızı arıyoruz

Moderatör tarafından son düzenleme: Eki 29, 2014
  3. Turkobet

Turkobet Banned

3
    0
    0
    Merhaba Sevgili Arkadaşlar;

Ben yukarda ismi geçen Turkobet.blogspot.com'un admini Erkan Subaşı.
    Yukarıda Ahmettek nicki ile sözde bize para yolladığını iddaa eden ve mahkemeden bahseden bu kanı bozuk arkadaşa cevap vermek için foruma üye oldum.
    Bizim Banka Hesap numaramız bellidir,(( Eğer birazcık imanına kitabına saygısı varsa !! kendisine o banka HESAP NUMARASINI VERDİĞİMİZ MAİLİ YAYINLAR ))
    YAYINLAYAMAZ ! ÇÜNKÜ ÖYLE BİR HESAP NUMARASINI BUGÜNE KADAR VERMEDİK.
    Çünkü Dekontun üstündeki Hesap numarasını ne geçmişte,ne de şimdi kimseye ödeme yapılması için vermedik.
    Kendisinin Asıl ismi Aykut Aydındır.
    Dolandırıcı olarak geçen Eski Won . bet . net sitesinin,şimdi ise bukupontutar.net'in sahibidir.
    Bunu nerden biliyorsun diye sorarsanız,bize yollamış olduğu TEHDİT MAİLİNİ blogda yayınladık,bakabilirler.O mailden sonra heryere aynı şekilde şeyler yazmaya çalışmış.
    Bunun tek sebebi var,
    BEDAVAYA TEK MAÇ KOPARMAK Karslı Aykut Aydın'dan sorulur !

4. Turkobet

Turkobet Banned

3
    0
    0
    Merhaba Sevgili Arkadaşlar;

Ben yukarda ismi geçen Turkobet.blogspot.com'un admini Erkan Subaşı.
    Yukarıda Ahmettek nicki ile sözde bize para yolladığını iddaa eden ve mahkemeden bahseden bu kanı bozuk arkadaşa cevap vermek için foruma üye oldum.
    Bizim Banka Hesap numaramız bellidir,(( Eğer birazcık imanına kitabına saygısı varsa !! kendisine o banka HESAP NUMARASINI VERDİĞİMİZ MAİLİ YAYINLAR ))
    YAYINLAYAMAZ ! ÇÜNKÜ ÖYLE BİR HESAP NUMARASINI BUGÜNE KADAR VERMEDİK.
    Çünkü Dekontun üstündeki Hesap numarasını ne geçmişte,ne de şimdi kimseye ödeme yapılması için vermedik.
    Kendisinin Asıl ismi Aykut Aydındır.
    Dolandırıcı olarak geçen Eski ****************************************** sitesinin,şimdi ise bukupontutar.net'in sahibidir.
    Bunu nerden biliyorsun diye sorarsanız,bize yollamış olduğu TEHDİT MAİLİNİ blogda yayınladık,bakabilirler.O mailden sonra heryere aynı şekilde şeyler yazmaya çalışmış.
    Bunun tek sebebi var,
    BEDAVAYA TEK MAÇ KOPARMAK Karslı Aykut Aydın'dan sorulur !

5. yusuf274

yusuf274 New Member BT Üyesi

192
    0
    0
    turkobet ne ayak ya .site mi kalmadı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş